Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2013, 20:40
Kluczowym momentem meczu była kontuzja Sikorskiego.

Wpuszczenie Boguskiego to nie bład. To wielbłąd.
Trzeba by ło wpuścić kogokolwiek, Uryge, Bieszczada jakiegoś pana z ochrony, tą sprzątaczkę co ją zwolnili, wszystko jedno kogo.
Zawsze byłaby nadzieja, że coś pokaże i nie będziemy grać w dziesięciu.
Nigdy nie zrozumiem fascynacji niektórych tym skądinąd sympatycznym zawodnikiem. Jednakże zawodnikiem o umiejętnościach trzecioligowca. Zarówno teraz jak przed kontuzją.
Brak strzału z głowy z nogi, zerowe umiejętności techniczne.
Jego sposób poruszania po boisku jak żywo przypomina ruchy plemnika w macicy.

Ale nie mam zamiaru mówić, że przegraliśmy tylko przez tego sympatycznego, ale kompletnie pozbawionego umiejetności zawodnika.
Przegrał cały zespół a słabych ogniw jest znacznie więcej.

Z ciekawostek, Czarek który był chyba najlepszy na boisku (dopóki miał siły) trafił w bramkę

ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
przegraliśmy w tym sezonie wszystko, co było do przegrania.....
brak mi słów :(
Jeszcze nie. Z taką grą czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Bez pewności happy endu.
Odpowiedz cytując