Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#814
Stary 17.04.2013, 20:38
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Ale większość z nas wiedziała ,że Kula to słaby trener który nic nie osiągnał w ME a co dopiero tu. Zresztą na jego temat zostało powiedziane wszystko więc nie potrzebnie tu wprowadzać zamęt. Co innego,że większość piłkarzy nadaje się do wymiany... problem w tym kto w ich miejsce? I czy Cupiał będzie miał nadal cierpliwość by cokolwiek zbudować czy zupełnie stracił już wiarę...
Tutaj nie ma co tracić cierpliwości i wiary tylko trzeba wykładać kasę na stół, i kogoś mądrego kto ją sensownie wyda... Szkłem tyłka w następnym sezonie nie utrzecie Panowie X i Y...
Odpowiedz cytując