Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#623
Stary 17.04.2013, 20:37
Barti napisał(a):Wyświetl post
No i w pi**u i wylądował... i cały misterny plan też w pi**du.

A najgorsze jest w tym wszystkim to, że jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę kapryśnego właściciela... i to mnie najbardziej męczy...
Jak mawia trener Kulawik "obskoczymy ligę i puchar" - no i obskoczyliśmy.
Odpowiedz cytując