|
Nie chcę przesadnie krytykować Boguskiego bo według mnie 9 to kompletnie ale to kompletnie nie jego pozycja. Aby grać na "dziewiątce" trzeba mieć nie tylko odpowiednie warunki fizyczne czy umiejętności trzeba posiadać przede wszystkim odpowiednią psychikę, a on ma zbyt delikatną. Tu musi być gość który nawet jak coś zawali to nie siądzie psychicznie i w drugiej czy trzeciej sytuacji się nie zawaha zalutować, nie będzie szukał prostego rozwiązania typu trafić w bramkę.
Doceniałem właśnie Pawła Brożka za to że nawet jak partolił to na boisku był nadal sobą czyli po prostu strzelał tak jak uważał, a nie byle tylko kopnąć.
Nie będę znęcał się nad Rafałem bo wiem że były momenty że miał przebłyski dawnego Boguskiego jednak nie widzę dla niego przyszłości na tej pozycji.
|