Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20216
Stary 17.04.2013, 20:35
Nie chcę przesadnie krytykować Boguskiego bo według mnie 9 to kompletnie ale to kompletnie nie jego pozycja. Aby grać na "dziewiątce" trzeba mieć nie tylko odpowiednie warunki fizyczne czy umiejętności trzeba posiadać przede wszystkim odpowiednią psychikę, a on ma zbyt delikatną. Tu musi być gość który nawet jak coś zawali to nie siądzie psychicznie i w drugiej czy trzeciej sytuacji się nie zawaha zalutować, nie będzie szukał prostego rozwiązania typu trafić w bramkę.
Doceniałem właśnie Pawła Brożka za to że nawet jak partolił to na boisku był nadal sobą czyli po prostu strzelał tak jak uważał, a nie byle tylko kopnąć.

Nie będę znęcał się nad Rafałem bo wiem że były momenty że miał przebłyski dawnego Boguskiego jednak nie widzę dla niego przyszłości na tej pozycji.
Odpowiedz cytując