|
Ale większość z nas wiedziała ,że Kula to słaby trener który nic nie osiągnał w ME a co dopiero tu. Zresztą na jego temat zostało powiedziane wszystko więc nie potrzebnie tu wprowadzać zamęt. Co innego,że większość piłkarzy nadaje się do wymiany... problem w tym kto w ich miejsce? I czy Cupiał będzie miał nadal cierpliwość by cokolwiek zbudować czy zupełnie stracił już wiarę...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|