Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2013, 20:28
Ale większość z nas wiedziała ,że Kula to słaby trener który nic nie osiągnał w ME a co dopiero tu. Zresztą na jego temat zostało powiedziane wszystko więc nie potrzebnie tu wprowadzać zamęt. Co innego,że większość piłkarzy nadaje się do wymiany... problem w tym kto w ich miejsce? I czy Cupiał będzie miał nadal cierpliwość by cokolwiek zbudować czy zupełnie stracił już wiarę...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując