Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2013, 19:47
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
a co ma być z klubem? może go spalić i zlikwidować?! a może przenieść do Katowic?
nie! tu trzeba działać długofalowo! a z resztą.... nawet pisać smutno
No właśnie przydałoby się coś długofalowego wreszcie. Wymiany trenera ( i tylko trenera, bo na sztab już kasy szkoda) nie uznaję za jakiś długofalowy ruch. Musi jeszcze coś ekstra do tego być.
Boiska, jakieś dobre transfery, boiska zbudować. No coś z tych rzeczy, żeby było widać, że klub się rozwija.
Ostatnio edytowane przez tofik : 17.04.2013 o godz. 19:51.
..
Odpowiedz cytując