ArturBarlinek napisał(a):

a co ma być z klubem? może go spalić i zlikwidować?! a może przenieść do Katowic?
nie! tu trzeba działać długofalowo! a z resztą.... nawet pisać smutno
|
No właśnie przydałoby się coś długofalowego wreszcie. Wymiany trenera ( i tylko trenera, bo na sztab już kasy szkoda) nie uznaję za jakiś długofalowy ruch. Musi jeszcze coś ekstra do tego być.
Boiska, jakieś dobre transfery, boiska zbudować. No coś z tych rzeczy, żeby było widać, że klub się rozwija.