ArturBarlinek napisał(a):

przegraliśmy w tym sezonie wszystko, co było do przegrania.....
brak mi słów :(
|
Przynajmniej nikt sie z Nas po meczach el.LE nie bedzie smiał bo z taka gra byle jaka druzyna by Nas pojechała. Wiekszosc pilkarzy odejdzie, nowi beda musieli sie zgrac wiec i tak byłoby pozamiatane