Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 17.04.2013, 19:14
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
przegraliśmy w tym sezonie wszystko, co było do przegrania.....
brak mi słów :(
Przynajmniej nikt sie z Nas po meczach el.LE nie bedzie smiał bo z taka gra byle jaka druzyna by Nas pojechała. Wiekszosc pilkarzy odejdzie, nowi beda musieli sie zgrac wiec i tak byłoby pozamiatane
Odpowiedz cytując