Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#382
Stary 17.04.2013, 18:03
Chciałoby się kliknąć "Lubie to" pod tym co Framat napisałeś. Poziom prostactwa, szowinizmu, prymitywizmu na tej stronie chocby za sprawa felietonow Zarzecznego to dno.
Odpowiedz cytując