Lukasz napisał(a):

|
Mnie Kulawik denerwuje, natomiast jestem świadom że jego obecna zmiana na Smude czy Nawałkę nic nie da. Potrzeba nam czegoś więcej niż innego 'nazwiska' i planu treningowego.
|
Chyba rozumiem do czego zmierzasz

Mianowicie chodzi o zmianę polityki klubowej, budowę akademii dla młodych adeptów i przynajmniej jednego lub dwóch boisk treningowych ze sztuczną murawą itp.
W Wiśle jeśli ma być dobrze trzeba porządnego trzęsienia ziemi...

Mam ogromny szacunek dla BC ale musi pójść po rozum i zacząć myśleć o przyszłości bo Wisły na stary styl już NIGDY NIE ZBUDUJE...

Trzeba coś ruszyć kurde blade
