Wyświetl pojedynczy post
sztuki
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1535
Stary 17.04.2013, 16:17
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Mnie Kulawik denerwuje, natomiast jestem świadom że jego obecna zmiana na Smude czy Nawałkę nic nie da. Potrzeba nam czegoś więcej niż innego 'nazwiska' i planu treningowego.
Chyba rozumiem do czego zmierzasz Mianowicie chodzi o zmianę polityki klubowej, budowę akademii dla młodych adeptów i przynajmniej jednego lub dwóch boisk treningowych ze sztuczną murawą itp.

W Wiśle jeśli ma być dobrze trzeba porządnego trzęsienia ziemi... Mam ogromny szacunek dla BC ale musi pójść po rozum i zacząć myśleć o przyszłości bo Wisły na stary styl już NIGDY NIE ZBUDUJE... Trzeba coś ruszyć kurde blade
"Jeśli,
Liczysz na kupon co los zamieni w zysk,
Prędzej zobaczysz ufo albo dostaniesz w kły.
Reklama powie jak żyć,
Ty powiesz "nie" reklamie,
Taki Twój spryt, podświadomie i tak kupisz co każe.
Mieszkanie w ratach, AGD w ratach,
Jebana praca, jeszcze dziewczyna zdradza Ciebie
jak szmata..."
Odpowiedz cytując