Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2013, 14:35
Nie znam dlatego ten osad moze byc o kant... . Takie sprawia na mnie wrazenie. Moskal był inny.

Pozostaje jeszcze kwestia czy wybierze pewna kase w ME czy karuzele trenerska w I,II lidze. Jak dotad nie wyrywał z Wisły, mimo że p.o I trenera już bywał. Zawsze grzecznie wracał do ME.
Odpowiedz cytując