mtk napisał(a):

1. 0:6 przemilczę, tu wystarczy wypowiedź reżysera Wójcika " w każdej lidze potrzeba odrobinę reżyserii".
...
6. Ostatni mecz: ręka w polu karnym - niepodyktowany rzut karny - wypaczony wyniku meczu. Przecież kontakt piłki z ręką był, podobnie jak Jędzejczyka z Baszczyńskim.
...
Po co to piszę, przecież już tyle razy ten temat był wałkowany. Po to aby wreszcie ktoś z Warszawy napisał nam, jak to skrzywdzono Legię w meczu z Wisłą i jakież to wielkie korzyści Wisła odnosiła.
Do boju Legioniści czekam na konkrety.
|
Pozwól, że tylko na te pkt Ci odpowiem.
Ad. 1. Jeżeli jedni coś kupili to inni musieli to sprzedać. Nie widzę aby tutaj ktoś kogoś skrzywdził. Nic bez zgody drugiej strony nie zrobisz.
Ad. 6. Wynik nie jest wypaczony. To była sytuacja przy wyniku 0-2 a nie 1-2. Poza tym szerzej wyjaśniłem to w poście #23359. Poza tym
Ponadto, jeżeli rozłożyłeś ostatni mecz na części pierwsze to dlaczego nie wspomniałeś o zderzeniu Pareiki z Koseckim? Wierz mi... tam kontakt był
Poza tym nikt nie twierdzi, że Legia została skrzywdzona w meczu z Wami. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że to Wisła została poszkodowana.