york09 napisał(a):

St@chu Całkowicie się zgadzam. Wystarczy wyobraźnia a nie głupoty Macierewicza.
Cały czas piszę nic nie wskazuje na zamach tylko na urojenia Macierewicza. Chociaż wg. mnie to jest jakiś plan polityczny PISu.
Za chwilę napiszą że- "St@chu"- to kolejne moje multikonto
|
a co na to romantyczna prof.
"w 1949 wstąpiłam do PZPR" Janion?
albo"prof."
"wjechałem do Auschwitz jednym transportem z Pileckim ale wyjechałem pierwszą klasą, bo się źle czułem" Bartoszewski?
i pytanie trzecie (ponawiam) - wpadasz dzisiaj na Śląska?
