|
Czy patrząc na obecne działania właściciela i władz Klubu, jest jakaś alternatywa? Na obecną chwilę widzę to tak, że w przyszłym sezonie będzie Smuda + drużyna składająca się z obecnych graczy, którzy przedłużą kontrakty + może ktoś + Paweł Brożek w ataku... Osobiście wolałabym Moskala z Kulawikiem.
Czy myślicie, że z dnia na dzień powstanie coś nowego - jakieś podwaliny pod nową drużynę? Zawsze można liczyć na jakiś cud...
Na koszulkach BIAŁA GWIAZDA!
|