|
Cytat odnośnie reformy
"Projekt reformy został zaakceptowany przez radę nadzorczą Ekstraklasy, w której zasiadają przedstawiciele m.in. Legii Warszawa i Lecha Poznań. Takiemu trybowi uchwalania zmian przeciwna jest Lechia.
- Dziewięć klubów ekstraklasy, w tym Lechia, złożyło wniosek o zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia. Jednym z punktów obrad będzie uchwała na temat reformy ligi - wyjaśnia rzecznik gdańskiego klubu Michał Lewandowski. - Mamy zastrzeżenia co do samego sposobu, w jaki podjęto decyzję o zmianach w rozgrywkach. Naszym zdaniem - zgodnie ze statutem Ekstraklasy SA - takie zmiany są wyłącznie kompetencją walnego zgromadzenia, a nie rady nadzorczej. Poza tym w całym procesie decyzyjnym klubom nie została przedstawiona rzetelna analiza skutków finansowych wprowadzenia reformy - dodaje rzecznik Lechii."
trojmiasto.sport.pl
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 17.04.2013 o godz. 12:42.
|