Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23285
Stary 17.04.2013, 12:23
Wychodzi na to, że reformy raczej nie będzie. Podejmowanie strategicznych decyzji bez konsultacji z klubami musiało się tak skończyć. Stanowski może sobie pluć do woli, ale merytorycznie prezes Zagłębia rozłożył go na łopatki.

Przy okazji dowiadujemy się, że Bednarz głosował przeciw. Nic dziwnego - jak długo on będzie tutaj pracował, to najprawdopodobniej będziemy bujać się w dolnej połowie ligi.

Zmieniając temat: Zieliński też krytykuje sędziowanie po meczu z Ruchem. Czyżby wszyscy stali się przeczuleni na tym punkcie po tym jak nas ordynarnie zwałowano na oczach całej polski?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując