|
Wychodzi na to, że reformy raczej nie będzie. Podejmowanie strategicznych decyzji bez konsultacji z klubami musiało się tak skończyć. Stanowski może sobie pluć do woli, ale merytorycznie prezes Zagłębia rozłożył go na łopatki.
Przy okazji dowiadujemy się, że Bednarz głosował przeciw. Nic dziwnego - jak długo on będzie tutaj pracował, to najprawdopodobniej będziemy bujać się w dolnej połowie ligi.
Zmieniając temat: Zieliński też krytykuje sędziowanie po meczu z Ruchem. Czyżby wszyscy stali się przeczuleni na tym punkcie po tym jak nas ordynarnie zwałowano na oczach całej polski?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|