sztuki napisał(a):

Obawiam się Panowie że skończymy jak ten Regensburg :(( Ehh Wisełce jest potrzebna rewolucja w zarządzie bo Cupiał też ma swoją cierpliwość i w nieskończoność nie będzie rzucał kasy tak jak to robi od lat rodzina Morattich w Inter Mediolan
|
Boniek stwierdzil, ze dla Smudy liczy sie tylko kasa bo poszedl do takiego klubu z ktorym kazdy trener spadłby z 2 Bundesligi