Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1518
Stary 17.04.2013, 11:58
sztuki napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się Panowie że skończymy jak ten Regensburg :(( Ehh Wisełce jest potrzebna rewolucja w zarządzie bo Cupiał też ma swoją cierpliwość i w nieskończoność nie będzie rzucał kasy tak jak to robi od lat rodzina Morattich w Inter Mediolan
Boniek stwierdzil, ze dla Smudy liczy sie tylko kasa bo poszedl do takiego klubu z ktorym kazdy trener spadłby z 2 Bundesligi
Odpowiedz cytując