Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
sztuki
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
1516
17.04.2013, 11:16
Obawiam się Panowie że skończymy jak ten Regensburg :(( Ehh Wisełce jest potrzebna rewolucja w zarządzie bo Cupiał też ma swoją cierpliwość i w nieskończoność nie będzie rzucał kasy tak jak to robi od lat rodzina Morattich w Inter Mediolan
"Jeśli,
Liczysz na kupon co los zamieni w zysk,
Prędzej zobaczysz ufo albo dostaniesz w kły.
Reklama powie jak żyć,
Ty powiesz "nie" reklamie,
Taki Twój spryt, podświadomie i tak kupisz co każe.
Mieszkanie w ratach, AGD w ratach,
Jebana praca, jeszcze dziewczyna zdradza Ciebie
jak szmata..."
sztuki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sztuki
Znajdź inne posty napisane przez sztuki