Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9092
Stary 17.04.2013, 10:21
hunter napisał(a):Wyświetl post
Na swoim loginie kupiłeś kilka biletów? A to nie jest tak, że 1 osoba = 1 karta = 1 konto w systemie sprzedaży? Jeśli kupiłeś na kilku kontach, to wejściówki przypisały się do poszczególnych kont powiązanych z KK.
na szczęście każdy może kupić chyba do 5 biletów, więc szybko i sprawnie można zrobić zakup biletów dla kilku osób. System naprawdę działa super, tak jak wczoraj napisali na głównej kupno biletów zajmuje około 2 minut.

mam nadzieję, że to w połączeniu z lepszą grą w przyszłości przyciągnie ludzi na nasz stadion, i nawet najbardziej zapracowani i największe lenie zmobilizują się do kupna biletu.
Odpowiedz cytując