|
Boniek o Smudzie:
"Ostatnio Smuda wyjechał do Regensburga.
ZBIGNIEW BONIEK: Dla Franka nie liczył się wynik sportowy tylko kasa. Każdy normalny, kto spojrzał na ten klub, wiedział, że można tylko spaść z ligi. Spaść lepiej lub gorzej. Myślę, że Franek od czerwca będzie trenerem jednego z polskich klubów i odbuduje pozycję, czego mu życzę, bo widzę, że chęci ma jak młody źrebak."
No więc zdaje się, że mamy trenera od czerwca, trenera ktoremu zalezy wylacznie na kasie a do tego lata swietnosci ma już daleko za sobą. Mozna sie skonczyc tez oszukiwac ze przepowiadana budowa to cos innego jak rozwiazanie dorazne. Smuda bedzie po to aby zrobic wynik tu i teraz. Nie aby budowac na lata.
|