Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13
Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
Od: 09.2012
Offline
#
594
17.04.2013, 09:15
W poniedziałek miałem piękny sen było 4:0 dla Wisły
Szkoda,że Śląsk najprawdopodobniej spłacił już wobec nas dług za mistrzostwo wywalczonene przy R 22.
GrzegorzTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GrzegorzTS
Znajdź inne posty napisane przez GrzegorzTS