Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 17.04.2013, 09:15
W poniedziałek miałem piękny sen było 4:0 dla Wisły
Szkoda,że Śląsk najprawdopodobniej spłacił już wobec nas dług za mistrzostwo wywalczonene przy R 22.
Odpowiedz cytując