Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9090
Stary 17.04.2013, 09:05
pysio napisał(a):Wyświetl post
jak myślicie, można się spodziewać pełnego stadionu? bo póki co nasza passa nie budzi respektu:
Wisła - Piast 1-2
Śląsk - Wisła 2-1
Wisła - Legia 1-2
Wisła - Śląsk?

ps. Ja w ramach protestu (zapoczątkowanego w 73 minucie w meczu z Piastem) nie przyjdę i w TV też nie będę oglądał, ale z ciekawości pytam, w końcu najważniejszy mecz sezonu. Tak samo prowadzę również protest przeciwko kartom kibica, od czasu jak je wprowadzili nie byłem na meczu bo nie mam karty i mnie nie chcieli nigdy wpuścić.
jak Ciebie czytam to naprawdę nóż się w kieszeni otwiera. Myślałeś aby zrobić coś pozytywnego dla ludzkości ? - ja Ci proponuję rozpędzić się na maxa i przy.......ić głową w mur...
Przy Tobie to nawet "jerry coś tam" i "thechris" to ludzie na poziomie...

edit do postu huntera: wiem, wiem, że to dosyć specyficzna osóbka i widziałem to zdjęcia nawet.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 17.04.2013 o godz. 10:23.
Odpowiedz cytując