|
czy w meczu Legii (nie widziałem karnych jedynie czytałem o tym) sędzia był 20 centymetrów od piłki tak jak to było w przypadku Wisły? Sądząc po wpisie wyżej tak musiało być, wiec chyba Tomek Musiał was przedrukował.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|