Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23282
Stary 17.04.2013, 07:44
Dwa karne z dupy; jeden dla Ruchu (na 1:1), jeden dla Legii (na 2:1). Albo sedziowie drukowali dla Ruchu i Legii jednoczesnie, albo sa (aleluja!) tak nedzni jak pilkarze ktorzy biegaja po boiskach ekstraklasy.


Najlepiej zapytac wolfiego, on napewno wykryje kolejny miedzynarodowy spisek!
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 17.04.2013 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując