Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Woland
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9087
Stary 17.04.2013, 06:48
Kupiłem bilety przez internet dla siebie i kilku znajomych i mam pytanie, czy wejściówki są zapisane na mojej Karcie Kibica i wszyscy musimy wejść razem, czy też każdy z moich znajomych ma bilet zapisany na swojej Karcie Kibica i w przypadku gdyby np. spóźnił się na mecz to wejdzie bez problemu?
ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK

CZY CIEMNO,CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
Odpowiedz cytując