I potem dziwota ze polski futbol jest tam gdziej jest. Lepiej jest miec zatrudnionych pracownikow (za gruba kase) by nic nie robili przez pol roku niz miec tych samych pracownikow przez 10 miesiecy zajetych praca,
znaczy splacaniem sie.
Znaczy, otwieram teatr i zatrudniam aktorow; przedstawien za duzo nie organizuje, wole jak zatrudnieni przeze mnie aktorzy nie graja. Oczywiscie place im przez 12 miesiecy
----------------
Ligowa drobnica ktora gowna robi dla polskiego futbolu (egzystuje tylko w tej marnej lidze) powinna miec gowno wielkie do gadania, tak jak w Hiszpanii. Co to jest by szaraki (te wszystkie Polonie i Zaglebia) ciagnely na dol kogos kto, w przeciwienstwie do nich, ma jakis plan, jakis cel wykraczajacy poza egzystowanie z dnia na dzien. Kogos kto sie wybija. W imie czego? Solidarnosci? Demokracji?
Phi, to bardziej ligowy socjalizm! Lepiej ukarac kogos kto chce sie wybic niz kogos kto slodko pierdzi i egzystuje tylko na podstawie praw telewizyjnych (ktore jesli sa tyle warte to tylko z powodu lepszych klubow).
Cytat:
|
Paranoja. Najlepiej by było zmniejszyć ligę i wy.......ić te kluby, którym się grać za dużo nie chce.
|
Swiete slowa!