Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dziadek65
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
23275
16.04.2013, 22:19
Legia nie bedzie mistrzem.....przekonacie sie....tylko spokojnie
dziadek65
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziadek65
Znajdź inne posty napisane przez dziadek65