|
Myślę, że razem z dniem dzisiejszym zostało około 7tys biletów sprzedanych, może troszkę więcej. Jeśli jutro będzie nadal taka ładna pogoda, to przyjdzie około 12tys. Bo wiele osób kupi bilet wracając z pracy, albo po szkole (np. ja). Do tego tak niska cena biletów, na pewno zachęci niezdecydowanych.
|