Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23272
Stary 16.04.2013, 20:16
Ja to już mam ubaw po pachy nie dość że sami mecze sprzedają to jeszcze na sędziów płaczą.
PS
Leśnodorski już kupił u sędziów mistrza na dwa sezony jakbyście nie wiedzieli za pensje Luboji
Odpowiedz cytując