Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
23272
16.04.2013, 20:16
Ja to już mam ubaw po pachy nie dość że sami mecze sprzedają to jeszcze na sędziów płaczą.
PS
Leśnodorski już kupił u sędziów mistrza na dwa sezony jakbyście nie wiedzieli za pensje Luboji
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy