emj10 napisał(a):

Miałem wklejać jakieś archiwalne posty z forum, ale wspomniałeś o niewydrukowanej tabeli z Weszlo. Tak wygląda ona na początku kwietnia (zmieni się na niekorzyść Legii).
|
Noo, ta tabela to ma dopiero sens.. 0:1 z Widzewem zweryfikowane na 0:0 za rzekomy faul na bramkarzu, 0:1 z Górnikiem zweryfikowane na 0:0 bo Górnik swojego karnego z dupy nie strzelił, 0:1 z Zagłębiem na 1:1, bo 'Ceseeya z boiska nie wyrzucili w 65 minucie, a jakby wyrzucili, to by Zagłębie strzeliło bramkę" czy nasz mecz z Lechią w Gdańsku, kiedy to nie uznano nam bramki na 1:1, ale tego weszLo jakoś nie weryfikowało. Także dajmy sobie spokój z tą drukowaną tabelą z prolegijnego serwisu.