Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22411
Stary 16.04.2013, 19:02
Nie uważam nic złego w braniu swoich jeśli ma to ręce i nogi. Mój ojciec przekonał się po dojściu PiS do władzy w Wołominie co znaczy kolesiostwo i czyszczenie stanowisk pod swoich (między innymi Jacka Sasina z pensją 10k na śmieciówce, który "doradzał" pojawiając się w Wołominie sporadycznie). Na szczęście w pewnym momencie dochodzi do przesytu kolesiostwa i dochodzi do podziałów w rodzinie.