|
Za chwilę dekoder poleci przez okno, albo ja stracę już do końca cierpliwość.Do rzeczy zmigrowałem do nc+ pod koniec marca,ostatnio w internecie czytam, że ci co posiadają platinium to dostają do końca roku HBO za friko.Super dzwonię do konsultanta i proszę o włączenie gość mówi, że w ciągu 24 godzin włączą minęło 24 godziny nie ma nic :( Pojechałem dzisiaj u siebie w mieście do centrum cyfry i mówię jaka sytuacja,koleś coś tam poklikał i mówił, że niby włączył ok zadowolony wracam do domu i nadal nic.Dodam, że nie mam też Polsatu HD ani Polsatu Sport News.Przywrócenie,wyszukanie ponowne kanałów oraz nadanie uprawnień nic nie daje.Jakieś rady? dodam, że sprzęt cyfry Philips pvr hd.
|