Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22401
Stary 16.04.2013, 14:44
A chłopaki z KRRiT pójdą do paki za pierwszy konkurs czy nie, bo w mediach cicho.

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jarek tzn. Drozd, albo jedno i drugie czasami zapoda link do takich relacji.
Jak cie niedoszły najmłodszy w sołectwie po Polsku nie nauczyli to sam nie kombinuj bo wychodzi na wierzch, że z wynurzeniami czegoś takiego nie ma co dyskutować.

Zenku .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.04.2013 o godz. 14:49.
Hej Nasz TS !!