|
Witam serdecznie wszystkich. Konto założone już dawno, ale dopiero teraz zdecydowałem się na rozmowy z Wiślacką Bracią. Za Wisłą jestem od małego na całego. Pochodze z bratniego miasta Leliwitów, obecnie żyjąc w Krakowie. Całym sercem za Wisłą, pozdrawiam i do rychłego przeczytania.
|