mIcHaL666 napisał(a):

|
Pomijając to, że stadion jest przeważnie zapełniony lewdo w połowie i nie ma potrzeby czegokolwiek rozbudowywać...
|
oczywiście, że nie ma potrzeby, dlatego zacząłem od słowa hipotetycznie. ciekaw jestem takiej kwestii.
wierzę, jak każdy z was, że kiedyś ta nasza Wisła będzie naprawdę wielka i byłem ciekaw jaka frekwencja mogłaby nas kiedyś "spotkać", bo gdyby miało się coś dziać z tym stadionem, to chyba to najbardziej realna kwestia.