Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20931
Stary 16.04.2013, 13:49
mIcHaL666 napisał(a):Wyświetl post
Pomijając to, że stadion jest przeważnie zapełniony lewdo w połowie i nie ma potrzeby czegokolwiek rozbudowywać...
oczywiście, że nie ma potrzeby, dlatego zacząłem od słowa hipotetycznie. ciekaw jestem takiej kwestii.
wierzę, jak każdy z was, że kiedyś ta nasza Wisła będzie naprawdę wielka i byłem ciekaw jaka frekwencja mogłaby nas kiedyś "spotkać", bo gdyby miało się coś dziać z tym stadionem, to chyba to najbardziej realna kwestia.
Odpowiedz cytując