GrzegorzTS napisał(a):

|
Kto da kase ? zadłużone miasto ? klub który zalega z wypłatami wobec piłkarzy ? czy może jakaś instytucja charytatywna?
|
Pomijając to, że stadion jest przeważnie zapełniony lewdo w połowie i nie ma potrzeby czegokolwiek rozbudowywać...