Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20929
Stary 16.04.2013, 12:52
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Kto da kase ? zadłużone miasto ? klub który zalega z wypłatami wobec piłkarzy ? czy może jakaś instytucja charytatywna?
Pomijając to, że stadion jest przeważnie zapełniony lewdo w połowie i nie ma potrzeby czegokolwiek rozbudowywać...
Odpowiedz cytując