Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 16.04.2013, 11:24
Jako kibice na najblizszym meczu a być może w finale PP, powinniśmy ustosunkować się do Bońka i PZPN. Wystarczy oprawa typu :

" Boniek = wrócilo nowe, jeszcze gorsze niż było stare"

oraz parę ocenzurowanych tym razem okrzyków typu :

" STOP PRZEMOCY SEDZIOWSKIEJ"

PS. NC+ powinno zmienić formę kontrowersji sędziowskich na "Stępniewski Show" albo " jak podcinać wlasną gałąź i wygonić resztę sponsorów wraz z kibicami"
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując