|
Jako kibice na najblizszym meczu a być może w finale PP, powinniśmy ustosunkować się do Bońka i PZPN. Wystarczy oprawa typu :
" Boniek = wrócilo nowe, jeszcze gorsze niż było stare"
oraz parę ocenzurowanych tym razem okrzyków typu :
" STOP PRZEMOCY SEDZIOWSKIEJ"
PS. NC+ powinno zmienić formę kontrowersji sędziowskich na "Stępniewski Show" albo " jak podcinać wlasną gałąź i wygonić resztę sponsorów wraz z kibicami"
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|