Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 16.04.2013, 11:00
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Gdyby na miejscu Boguskiego grał jakiś dobry napastnik to strzelilibyśmy 2 gole ( lub wiecej) w pierwszej połowie (Zreszta od Boguskiego to nawet juniorzy lepiej grają).
Czyli mówisz ,że w Polsce wszystkich napastników kupiła Legia hmm to ciekawe.
Jasne, Boguski nie grał w Gdańsku dlaczego nie strzeliliśmy dwóch goli?

Boguski jest piłkarsko najlepszy w Wiśle, tylko Kulawik z uporem maniaka wystawia go jako jedynego napastnika bez żadnego wsparcia, przez co dziki wiele traci, bo zanim ktoś podejdzie do gry to albo go sfaulują, czego sędzia oczywiście nie zobaczy, albo staranują bo Ibrakadabra to on nie jest. Powinien grać za Genkowem albo Sarkim, na boku Mały i Kosa/Iliev A w środku Sobol/Wilk/Chrapek/inni młodzi/ a dopiero w ostateczności Garguła. Niestety w wyniku usinego szukania placu dla Garguły Boguski wylądował na desancie na czym wszyscy tracą.

Brożek P. W każdym meczu partaczył średnio trzy setki i nie słyszałem porównywania go do juniorów.

A co do protestu. Jak najbardziej słuszny. Jak cie dymają a ty kładziesz uszy po sobie to będą cię dymać co raz częściej. Kolejnym krokiem jest cywilny wniosek piłkarzy przeciwko sędziom za pozbawienie premii. Żeby się kolejnym razem zastanowił czy lepiej dostrzec czy nie dostrzec.

zim zum napisał(a):Wyświetl post
Posłuchaj sędziowie się u nas mylą od zarania dziejów.
Co innego pomyłka, a co innego przekręt. To tak jakby kierowca potrąciwszy na pasach pieszego tłumaczył, że pomyliło mu się czerwone z zielonym, a policjant stwierdził, że skoro tak to kary nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.04.2013 o godz. 11:20.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując