Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#349
Stary 16.04.2013, 10:47
hunter napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, ale co ma jedno z drugim wspólnego?

Bednarz jako p.o. prezesa reprezentuje klub na zewnątrz i bardzo dobrze, że głośno mówi na temat skandalu z soboty. Na razie Wisła wygląda na osamotnioną w tej krucjacie, ale jestem święcie przekonany, że w przeciągu najbliższych tygodni prezesi innych klubów zaczną podzielać nasze zdanie w temacie sędziowania na polskich boiskach. Wszystkie zmiany zaczynają się od głośnej dyskusji, a ta właśnie się rozpoczyna.

Sprawa transferów do Wisły to inny temat i na inną dyskusję, już wewnętrzną u nas. W sprawie przekrętów które są na nas publicznie robione, powinniśmy stać murem za klubem.
Posłuchaj sędziowie się u nas mylą od zarania dziejów. Dlaczego nasz klub nie był skandalicznie oburzony jak w meczu z Jagiellonią na Reymonta Jaliens wepchnął bramkarza z piłką do bramki i wyszliśmy na prowadzenie ? Dlaczego wtedy nikt w klubie nie apelował o wysokie standardy i poprawe jakości sędizowania ? Teraz przegraliśmy już 9 mecz w sezonie, a Pan Bednarz zachowuje się jakby wydarzyło się coś niesamowitego i straciliśmy szansę na coś (na co ? ). Powtarzam po raz kolejny wystarczyło grać do gwizdka i nie byłoby tej bramki. O frajerstwie naszej obrony przy golu na 2-0 się nie pisze, o tym, że Małecki gra jakby występował w lidze dwójek i nie podaje nikomu też się nie pisze. O strzelaniu przez Patryka i Bunioze po trybunach również, o fantastycznie egzekwowanym rzucie rożnym w 95. minucie przez Gargułę cisza. Bednarz teraz próbuje pokazać kibicom,że wszystkim nieszczęściom Wisły winni są sędziowie. Już powoli nie dziwie się tym głupotom gadanym przez Kulawika na konferencjach, bo widać w klubie panuje specyficzna atmosfera.


Cytat:
To nie jest gra o pietruszkę jedno miejsce wyżej lub niżej w tabeli to jest chyba ok. 200 000 zł. To co by nie powiedzieć zawodowa liga gdzie gra się o całkiem niemałe pieniądze.
Rozumiem, że LM powinni strzelać do sędziów z ostrej, bo grają o kilka zer więcej, a odwalają podobne akcje.
Odpowiedz cytując