Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22392
Stary 16.04.2013, 10:45
Co do Olejnik to wszyscy politycy od prawa do lewa wiedzą jaki sposób prowadzenia programu ma Olejnik to po co się do niej pchają. Widocznie im to odpowiada.
To samo dotyczy programu Lisa. Wszyscy krytykują a przed studiem kolejka chętnych polityków.
Weźmy taki Hofman, jakby w kiblu była kamera to i tam by głowę włożył byleby się pokazać.
Co innego taka TV Trwam. Tam polityk (zPISu )z karteczką przychodzi do prowadzącego daje mu pytania i rozmowa jest po" Bożemu" prowadzona.

PS
Belzebubku --to że jestem fanem Wisły Kraków nie znaczy że mam być fanem PISu lub mediów Rydzyka.
Ostatnio edytowane przez york09 : 16.04.2013 o godz. 11:31.