Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#348
Stary 16.04.2013, 10:38
Trzeba rozgraniczyć pewne sprawy.
1 Beznadziejan gra naszego zespołu przez większość sezonu
2. Transfery Jacka Bednarza
3. Zarządzanie klubem przez Jacka Bednarza
4. Sprawa sędziowania Wiśle Kraków


Te sprawy to są zupełnie różne bajki i jeśli będziemy je łączyć to będziemy przeciw naszemu klubowi.
Tak piłkarze grają beznadziejnie, tak Bednarz zrobił słabe transfery, tak klub obecnie zwija się a nie rozwija, ale jeśli ktoś nie uważa nie że nie powinniśmy głośno protestować przeciwko temu co wyrabiają sędziwie bo punkty 1,2,3 są prawdziwe to coś jest nie tak.

Od dłuższego czasu nagminie podejmowane są decyzje krzywdzące Wisłę Kraków do czego zresztą przyznają się w większości sami sędziowie.

Tłumaczenie się, że sędziowie są jeszcze nie dostacznie wyszkoleni zakrawa na kpinę.
Co by było gdyby sędzia sądu powszechnego tłumaczył się że skazał kogoś przez pomyłkę na dwa lata więzienia bo nie doczył się tej części materiałów na studiach ?

To nie jest gra o pietruszkę jedno miejsce wyżej lub niżej w tabeli to jest chyba ok. 200 000 zł. To co by nie powiedzieć zawodowa liga gdzie gra się o całkiem niemałe pieniądze.

Nic bym nie powiedział gdyby pan Boniek i pan Stempniewski po meczu powiedzieli stała się karygodna rzecz z której zostaną wyciągnięte konsekwencje ale widzicie co się dzieje wszystko jest OK aWisłą ma stulić mordę. Tak być nie może.
Odpowiedz cytując