Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
Od: 09.2012
Offline
#
20927
16.04.2013, 09:18
Kto da kase ? zadłużone miasto ? klub który zalega z wypłatami wobec piłkarzy ? czy może jakaś instytucja charytatywna?
GrzegorzTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GrzegorzTS
Znajdź inne posty napisane przez GrzegorzTS