|
Zgadzam się to musiało być reakcja na rozmowę z Hofmanem.
Po dyskusji z takim facetem to normalny człowiek musiał by się napić. Olejnik nie wypada i musiała inaczej odreagować.
Było to niesmaczne ale prawdziwe. W Bostonie widzieliśmy wybuchy a smoleńskie wybuchy to tylko w głowie Macierewicza.
|