Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline
#
23265
16.04.2013, 07:07
Ależ nam się krawaciarstwo rozpanoszyło
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady.
L.J. Kern
Kaan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaan
Znajdź inne posty napisane przez Kaan