Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20926
Stary 16.04.2013, 02:29
hipotetycznie.

burzymy trybunę północną i południową, budujemy je od nowa, na wzór zachodniej i wschodniej, aby domknąć bryłę stadionu i wyrównać poziom trybun wewnątrz stadionu. załóżmy, że powstają jednopoziomowe trybuny i zamiast okrąglaka kolejny narożnik. ile wynosiłaby w takim wypadku ilość miejsc na takim stadionie?
Odpowiedz cytując