Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23260
Stary 15.04.2013, 21:38
No co ty, mi sie wydaje ze przegrana z Wisla 0:4 w 2010 roku pokazala ze Legia moze dzis nie dac rady bez pomocy z zewnatrz

Sherloku, za wielka kaluza blyskotliwym detektywom placa ladne pieniadze. Think about.


P.S
Wszystko staje sie jasne! Lesnodorski skorumpowal Krola by ten rozprzedal Polonie, Niemcom polecil Milika, a lechitow przekupil by Ci przegrali z Polonia i zremisowali z Belchatowem! Potrzebowal pomocy z zewnatrz i ja otrzymal. To skandal! Aha, i zmusil wroclawian by Ci przegrali, miedzy innymi, z Belchatowem. Prokurator, gdzie jest prokurator?!
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 15.04.2013 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując