No co ty, mi sie wydaje ze przegrana z Wisla 0:4 w 2010 roku pokazala ze Legia moze dzis nie dac rady bez pomocy z zewnatrz
Sherloku, za wielka kaluza blyskotliwym detektywom placa ladne pieniadze. Think about.
P.S
Wszystko staje sie jasne! Lesnodorski skorumpowal Krola by ten rozprzedal Polonie, Niemcom polecil Milika, a lechitow przekupil by Ci przegrali z Polonia i zremisowali z Belchatowem! Potrzebowal pomocy z zewnatrz i ja otrzymal. To skandal! Aha, i zmusil wroclawian by Ci przegrali, miedzy innymi, z Belchatowem. Prokurator, gdzie jest prokurator?!