Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9076
Stary 15.04.2013, 21:34
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Zeszło choć 4 tys. biletów na mecz ze Śląskiem? Sprzedaż w internecie kończy się za 24h i trochę słaba frekwencja
Kupowałem właśnie przez net i generalnie bardzo mało sprzedanych.

W sumie nie rozumiem, jedyny mecz o coś za śmieszne pieniądze a chętnych brak. No ale w końcu to " tylko" mecz o LE a nie mecz z Legią...
Odpowiedz cytując