Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 15.04.2013, 21:25
Pierwszy raz chyba stoję murem za Jackiem! wypowiedz Bońka skandaliczna! odbija piłeczkę i wbija szpilkę Bednarzowi... a przecież mowa jest o sytuacji gdzie piłka przekracza linie końcową o dobre pół metra!
Boniek stracił w moich oczach

a Pan Stempniewski się ....a skompromitował swoją wypowiedzią w Lidze+Extra... Próbował wszystkim wmówić że to nie było takie oczywiste do z interpretowania i próbował to tłumaczyć brakiem szkolenia?! no ....a jaja chłop stoi metr od sytuacji i nie widzi ze piłka wyszła o pół metra! za chwile trzeba będzie robić szkolenia z myślenia
Odpowiedz cytując