|
I dobrze, tu muszę Bednarza i nasz klub pochwalić. Można być wyruchanym raz, drugi, ale nie kilka razy po rząd, gdy ledwo się runda wiosenna zaczęła. Mam nadzieje, że Bednarz nie pozwoli jawnie kpić z naszego klubu i załatwi rudzielca razem z tą czarną mafią.
|