Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 15.04.2013, 21:11
I dobrze, tu muszę Bednarza i nasz klub pochwalić. Można być wyruchanym raz, drugi, ale nie kilka razy po rząd, gdy ledwo się runda wiosenna zaczęła. Mam nadzieje, że Bednarz nie pozwoli jawnie kpić z naszego klubu i załatwi rudzielca razem z tą czarną mafią.
Odpowiedz cytując