Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23257
Stary 15.04.2013, 20:50
Nie miałem żadnego zamiaru porównywać tej sytuacji do kuriozalnych decyzji Jarzębaka, a jedynie chciałem pokazać, że nawet w sezonach mistrzowskich Wisła dostawała prezenty. Nie jeden, nie dwa, nie dziesięć.

W jednej rundzie można "stracić" kilka punktów przez decyzje sędziowskie, a w kolejnej "odrobić" dzięki ich pomyłkom. Taki urok polskiej kopanej.
Odpowiedz cytując