Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
Od: 04.2011
Offline
#
2500
15.04.2013, 20:44
To konto Zibiego Bońka na Twitterze wygląda na fake. On chyba nie jest aż tak głupi, a tweety z ostatniego miesiąca to jakiś bełkot.
kkbm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkbm
Znajdź inne posty napisane przez kkbm